MLUVÍCÍ PEJSEK Pafík, pohádky, písničky ČESKY > varianta pejsek

PAFFAS
Dostupnost zboží: 31 dní
CENA 369,00 Kč
PRODÁNO
Plyšový mluvící pejsek Pafík zpívá známé dětské písničky (kočka leze dírou, prší, prší, jen se leje, holka modrooká, skákal pes přes oves), dále dětské říkanky, básničky, veršované i mluvené pohádky.
Dítě si tak může samo vše přehrávat a učit se říkanky spolu s Pafíkem. Jednoduché ovládání a přehrávání pouhým stisknutím barevného tlačítka na bříšku Pafíka. Hračka má i funkci pauza a funkci automatické vypnutí (pokud je delší dobu v nečinnosti).
Rozměr pejska v sedu je 20 x 14 x 17,5 cm a je vyroben z příjemného plyšového materiálu.
Hračka je na 2 x AA baterie, které nejsou součástí balení. Tělo je z plastu a na něm jsou tlačítka k ovládání, tlačítka při hře i barevně blikají a dítě tak může mít večer v pokojíčku i barevné osvětlení při hře. Příjemným hlasem provází známá a sympatická moderátorka Míša Jadrná.

=========================================

 

! INFORMACE K NÁKUPU !

Vážení zákazníci při nákupu v našem eshopu se NEMUSÍTE registrovat !!!.

Můžete provést nákup a výběr zboží přes nákupní košík a zde poté zaškrtnete, že se NECHCETE provést registraci a  vyplníte jen doručovací údaje na které máme dané zboží odeslat anebo přímo pod inzerátem (viz. níže)  naleznete formulář pro rychlou objednávku zboží, kde vypíšete pouze doručovací údaje a Vaše objednávka bude obratem vyřízena. Při rychloobjednávce není automatem zákazníkům odeslán potvrzovací email o přijetí objednávky. Informace o termínu odeslání je zaslána přepravcem formou SMS.

Registraci v našem obchodě  po zákaznících nepožadujeme záleží pouze na Vás zdali se chcete registrovat či nikoli. Přejeme Vám příjemný nákup Raráškov
 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné