Bavlněná tepláková souprava WOLF 2014 > varianta ČERNÁ > 116

wolf
OBVYKLÁ CENA 399,00 Kč
UŠETŘÍTE 60,00 Kč
CENA 339,00 Kč
PRODÁNO
Velmi hezky propracované teplákové soupravy z nové kolekce Wolf 2014. Soupravy jsou bavlněné (materiál 100% bavlna). Jsou bez vyteplení čili bez počesu a jsou vhodné na běžné nošení do škol, školek, na tábory či dovolené atd. Bunda má na obou stranách kapsy. Konec rukávů do praktického širokého lemu. Tepláky mají na obou stranách kapsy, pas možno v případě potřeby stáhnout šňůrkou. Konce nohavic jsou též do lemu, který podrží. Velmi hezky propracované a dobře sedí.

vel. 116 - mikina délka 48,5 cm, šířka 38,5 cm, délka rukávu od krku 53 cm, tepláky délka 69 cm, od rozkroku 49 cm, pas v klidu 26x2 cm, natažený 40x2 cm.
DOSTUPNÉ ROZMĚRY

=========================================

 

! INFORMACE K NÁKUPU !

Vážení zákazníci při nákupu v našem eshopu se NEMUSÍTE registrovat !!!.

Můžete provést nákup a výběr zboží přes nákupní košík a zde poté zaškrtnete, že se NECHCETE provést registraci a  vyplníte jen doručovací údaje na které máme dané zboží odeslat anebo přímo pod inzerátem (viz. níže)  naleznete formulář pro rychlou objednávku zboží, kde vypíšete pouze doručovací údaje a Vaše objednávka bude obratem vyřízena. Při rychloobjednávce není automatem zákazníkům odeslán potvrzovací email o přijetí objednávky. Informace o termínu odeslání je zaslána přepravcem formou SMS.

Registraci v našem obchodě  po zákaznících nepožadujeme záleží pouze na Vás zdali se chcete registrovat či nikoli. Přejeme Vám příjemný nákup Raráškov
 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné