Balanční deska BOARD 40cm > varianta 1134

Sedco
CENA 249,00 Kč
PRODÁNO
Balanční deska BOARD 40 cm: Posilovací deska pro balanční cvičení pilates z tvrzeného plastu. Balanční cvičení přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a napomáhá tak zpevňovat postavu. Princip cvičení je balancování na točité podstavě.

Balanční deska určená pro zlepšení jemné motoriky, stabilizace a celkové zlepšení koordinačních schopností pohybového aparátu. Tuto balanční deska lze používat oboustraně, v poloze kdy je ve spodní části šedá úseč koule (ježek), je cvičení náročnější umožňuje částečnou rotaci. Při této poloze je možné využívat horní část pro uchycení např. expenderů. V opačné poloze je cvičení méně náročné, protože je zcela eliminovaná rotace. Fun disc potom nabízí prostorové naklánění, ale pouze osový kyvný pohyb.
aktivuje hluboké stabilizační svalstvo
zlepšuje mobilitu a jistotu pohybu (vhodné např. seniory)
vhodné pro začátečníky ale i sportovce s vyššími ambicemi.Technický popis:

-rozvíjí koordinaci pohybu

-odstraňuje stres, svalové napětí, nerovnováhu

-pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů

- vhodné pro začátečníky ale i sportovce s vyššími ambicemi

-materiál: tvrzený plast

-průměr: 40 cm

-výška: 5,5 cm

-nosnost: 90 kg

=========================================

 

! INFORMACE K NÁKUPU !

Vážení zákazníci při nákupu v našem eshopu se NEMUSÍTE registrovat !!!.

Můžete provést nákup a výběr zboží přes nákupní košík a zde poté zaškrtnete, že se NECHCETE provést registraci a  vyplníte jen doručovací údaje na které máme dané zboží odeslat anebo přímo pod inzerátem (viz. níže)  naleznete formulář pro rychlou objednávku zboží, kde vypíšete pouze doručovací údaje a Vaše objednávka bude obratem vyřízena. Při rychloobjednávce není automatem zákazníkům odeslán potvrzovací email o přijetí objednávky. Informace o termínu odeslání je zaslána přepravcem formou SMS.

Registraci v našem obchodě  po zákaznících nepožadujeme záleží pouze na Vás zdali se chcete registrovat či nikoli. Přejeme Vám příjemný nákup Raráškov
 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné